Altın Devlet Savaşçıları, Tanking'in Bu 3 Tehlikesini Dikkat Etm

Golden State Warriors şu anda NBA sıralamasında 5-22'lik bir kayıtla kaya dibinde oturuyor. Yılın ilk yarısında koç Steve Kerr, kısa elini kullanan genç takımını, sadece son engelde yetersiz kalmak için zorladı. Bir tank takımı takımı için ideal senaryo oldu. Gençler yürek gösterdi ve bazı dersler aldı. Bu arada, Steph Curry ve Klay Thompson gelecek yıl kanatlarda bekliyorlardı, bu yılki seçkin birkaç oyuncunun katılımıyla ve tüm bu kayıplardan kazanılan yüksek piyango çekilişi ile birleşiyorlardı.
 
Son birkaç hafta boyunca, senaryo daha da kötüye gitti. Warriors, oyunlarını evlerinde Grizzlies'e ve hatta düşük Knicks'e düşürmeyi başarabilmelerine rağmen, önce yazları kazandıkları D kazancını da içeren eksik cesetlere rağmen, evdeki oyuncuları Grizzlies'e ve hatta alçak Knicks'e ağır şekilde kaybetti. 'Angelo Russell.
 
Parlak tarafta, bu Savaşçıların şimdilik o alt noktada kilitlendiği anlamına geliyor çocuk basketbol potası. Ancak, yalnızca böyle bir stratejide kazanmanın gerçek tehlikeleri var. İşte en büyük tehlikenin üçü.
 
Bu ping pong toplarına yardım ettikleri sürece, kayıpların nasıl gerçekleştiğinin gerçekten önemli olmadığını düşündüğü bir okul var. Uzun vadede önemli değil. Bununla birlikte, genç bir ekibin ligin en kötü tarafları tarafından defalarca dövülmesi iyi değildir. Demoralizasyon başladı, efor kaymaya başladı ve koç işe koyulmaya başladı. Hiçbir şey kaybetmek gibi kimya için yapmaz. Bilmeden önce, tüm bu gelişim dakikaları pozitif olmaktan daha zararlıdır.
 
Bu ilk oyunlar umut verdi ve bazı inançların oluşmasına yardımcı oldu. Genç kadronun gerginliği daha iyi yerine getirmesi gerekiyordu ve kazanan bir takıma katkıda bulunabilirdi. En son gelişme, güveninizi azaltabilecek bir basketbol türüdür.
 
Bu hafta, Warriors Chase Center'daki Krallar ve Pelikanları görerek Portland'a bir gezi yaptı Golden State Warriors basketbol kolluğu. Belki de yaşam belirtileri olacak. Olmazsa, önümüzdeki birkaç ay boyunca işler gerçekten çirkinleşebilir. Piyango ihtimallerine yardımcı olsa bile, bu mutlaka iyi bir şey değil.