Amerika Birleşik Devletleri’nden 4’ten hiç kimsenin umurunda değ

Hiçbir baba çocuk olmak istemez. Oğlunun sonunda bir şey başardığını ve hatta kendini aştığını gördüğünde, bu gurur ve sevinç eşsizdir ve para değişmez.
 
36 yaşını dolduran ve basketbol kariyerine giren Dwyane Wade için, çocuklarının adım adım büyümesini izlemek, hayatında giderek daha önemli bir mutluluk ve manevi motivasyon kaynağı haline geldi.
 
En büyük oğlu Zaire Wade, babasının omzuna sessizce oturmuş ve babasının yola koyduğu yola çıkmaya çalışarak onun önünde çekingen görünüyordu. .
 
2002 yılında doğan Zaire, bu yıl sadece 16 yaşındaydı. O, 6'2 "(yaklaşık 1 metre 88) ve Amerikan Mirası Okulunda tam zamanlı bir bekçi. Mahkemede çok fazla yetenek gösterdi. Akranlarıyla kıyaslandığında, Zaire şüphesiz en eşsiz koşulları ele geçirdi. Wade'in sözleri ve eylemleri altında, kontrol teknolojisi ve puanlama yeteneği oldukça iyi.
 
Geçen ay, Wade, oyunun son dakikalarında Zaire'nin önemli hedefini kutlamak için Instagram hakkında bir haber yayınladı.
 
16 yaşındayken, oyunun sonunda acelesi yoktu ve hızlı ve hızlı bir şekilde topu dripte etti. Takım arkadaşları toplayıp yuvarlandıktan sonra hızlı bir geri çekilme ve ateş etme fırsatı yakaladılar ve mükemmel yetenekleri ve olgun zihni görülebilir. Onu ondan önce koruyan 10 numaralı Kara, New York Knicks Tim Tim Hardaway'in start bekçisiydi.
 
Bununla birlikte, babanın mükemmel fiziksel niteliklerini devralmanın yanı sıra Zaire'nin stili Wade'den uzak görünüyor. Dönemin zirvesinde, Wade şüphesiz yıldırımın şaşkın şimşeklerini kırdı. Aksine, Zaire açıkçası uzun mesafeler çekmeyi tercih ediyor. Üçlü, üçlü ve üçlü işaretçisinin küçük bir gücü vardır. Biliyorsunuz, babasının kariyer ortalaması oyun başına sadece% 28.7'dir.
 
Zaire bir defasında en sevdiği yıldızın solak ve basit bir tarzı olan Mike Conley olduğunu söyledi. Aynı zamanda, sıklıkla Chris Paul'un oyun stilini ve yaşlı adamın ayak izlerini öğrenir ve bu da gerçekten iyi bir şeydir. Bu nedenle, top sürme ritmi, az çok Flash'in gölgesidir.
 
Aynı zamanda, oyunun kendine özgü bir anlayışına da sahiptir. Genel olarak iyi bir durum, karakteri paylaşma isteği, geçiş zamanının mükemmel bir tutamı ve mahkemede iyi bir tutum duygusu, böylece tüm takımın hücumunu sürdürebilir ve takımın taarruz tarzını büyük ölçüde zenginleştirebilir. Diğer takım arkadaşlarına girebilir, iyi bir takım istediğini biliyor.
 
Süper büyük babanın mükemmel bağlantıları sayesinde, Zaire sıklıkla NBA oyuncularıyla antrenman yapabilir ve iletişim kurabilir. Onlarla rekabet etmek ya da yerinde eğitimini kabul etmek olsun, Zaire'nin basketbol yolu üzerinde büyük bir etkisi olabilir.
 
Kısa bir süre önce, Warriors iki kez FMVP Kevin Durant ve Zaire etkileşime girdi ve genç nesile çok fazla rehberlik etti. Zaire'nin yardıma ihtiyacı olduğunda onu bulabileceğini söyledi.
 
Durant, Zaire'nin oyununu çok sevdiğini söyledi. Zaire'yi takımın ikinci veya üçüncü hücum seçeneği olarak seviyor ve herkesi dahil ediyor. Durant, sadece atış skorunun oyundan etkilenmediğini değil, aynı zamanda savaşmak için iyi bir takım olduğunu vurguladı. Son olarak, Zaire'nin hala gitmek için uzun bir yolunun olduğunu ve çok çalışmaya devam edeceğini söyledi.
 
İki yıl önce LeBron James, Anthony, Paul, Wade ve çocukları arasında, Zaire Wade'in "Amerika Birleşik Devletleri'ndeki aynı yaştaki çocukların en güçlüsü" olduğunu kabul etmişti. Bu gerçeklere dayanmaktadır. Zaire bir zamanlar ABD'de ABD'de aynı listede ABD'de dördüncü sırada yer aldı.
 
Ancak mevcut sıralamalar çok değişti. ESPN tarafından verilen en son lise öğrencilerinin aynı sıralamasında, 2020 veya 2021 olup, Zaire ilk 60'a girmedi. Şu anki kolej teklifi 0, ve onunla ilgilenen tek MSU, her zaman göreceli olarak korundu. soğuk tutum. Buna karşılık, şu anda ESPN 2020'de dördüncü sırada yer alan Scottie Barnes, sekiz teklif aldı.