Daryl Morey, Rockets'ın James Harden'i dinlendirmek için esnek b

Houston Rockets genel müdürü Daryl Morey, franchise'ın gelecek sezon James Harden, Russell Westbrook ve diğer kilit gazileri dinlenmek için esnek bir planı olacağını söyledi.
 
Morey, her takımın amacının, en iyi oyuncularını playofflar için taze tutmak olduğunu söylüyor. Roketler başlık özlemlerine sahiptir ve görev sonu için sağlıklı Harden, Westbrook, Eric Gordon, PJ Tucker ve Clint Capela'ya ihtiyaçları olacaktır.
 
Bunun gerçekleşmesi için, Rockets’ın normal sezon boyunca bazı adamları yönetmesi gerekiyor.
 
Russell Westbrook, biri dizinde diğeri parmağında olmak üzere iki denizaltı ameliyatından oluşuyor. Eski MVP, yüzde 100 olduğunu ve gelecek sezon için gitmeye hazır olduğunu söyledi.
 
Oyun oynamaktan hoşlanmayan şiddetli bir rakip olduğundan Westbrook'u yönetmek zor olacak. Rockets muhtemelen sezon boyunca Westbrook’un vücudunu yönetmenin en iyi yolunun ne olduğuna ilişkin olarak Westbrook ve kampı ile koordine edecek, bu yüzden de sezonun sonunda en iyi durumda olacak.
 
James Harden geçen sezon ligde oyun başına dakikalarla üçüncü oldu. Westbrook dördüncü oldu. Daryl Morey ve Rockets'ın neden normal sezon boyunca Harden ve Westbrook’un dakikaları ve iş yükleriyle akıllı olduklarından emin olmak istediklerini görmek kolaydır.