Gizlilik ve Guvenlik

Online mağazamıza hoşgeldiniz. Amacımız, yerel alışveriş merkezinizde alışveriş yaparken web sitemizi kullanırken kendinizi rahat hissetmenizdir. Web sitemizden ürün (ler) aldığınızda, güvenlik konusunu ciddiye alıyoruz. Kredi kartı numaranızı, alışveriş yaparken faturalandırma ve gönderim bilgilerinizi her girdiğinizde, bilgilerin ele geçirilmesini önlemek için endüstri standardı Güvenli Yuva Katmanı (SSL) teknolojisini kullanırız.

Gizlilik Taahhüdümüz

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Gizliliğinizi daha güvenli kılmak için, bu bildirimi, çevrimiçi bilgi uygulamalarımızı ve bilgilerinizin nasıl toplandığı ve kullanıldığıyla ilgili yapacağınız seçimleri açıklayarak sunuyoruz. Bu bildirimi kolayca bulmamız için, ana sayfamızda ve kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerin talep edilebileceği her yerde kullanılabilir hale getiriyoruz.

Topladığımız Bilgiler:
Bu bildirim, web sitemizde toplanan veya sunulan tüm bilgiler için geçerlidir. Bazı sayfalarda ürünleri sipariş edebilir, istekte bulunabilir ve materyal almak için kayıt olabilirsiniz. Bu sayfalarda toplanan kişisel bilgi türleri İsim, Adres, E-posta adresi, Telefon numarası, Kredi / Banka Kartı Bilgileridir. Bazı sayfalarda diğer kişiler hakkında bilgi gönderebilirsiniz. Örneğin, çevrimiçi bir hediye sipariş ederseniz ve doğrudan alıcıya gönderilmesini istiyorsanız, alıcının adresini göndermeniz gerekir. Bu durumda toplanan kişisel bilgi türleri İsim, Adres, Telefon Numarasıdır.

Bilgi Kullandığımız Yol:
Siparişi verirken, yalnızca bu siparişi tamamlamak için kendiniz hakkında verdiğiniz bilgileri kullanırız. Bu bilgileri, bu siparişi tamamlamak için gerekli olan durumlar haricinde dış taraflarla paylaşmayız. Bir ürünü yalnızca ürünü göndermek ve teslimatı onaylamak için sipariş verirken başkası hakkında verdiğiniz bilgileri kullanırız. Bu bilgileri, bu siparişi tamamlamak için gerekli olan durumlar haricinde dış taraflarla paylaşmayız. Web sitemizi daha iyi tasarlamak ve reklamverenlerle paylaşmak için tanımlayıcı olmayan ve toplu bilgileri kullanırız. Örneğin, bir reklamverene, X sayısının web sitemizdeki belirli bir alanı ziyaret ettiğini veya kayıt formumuzu dolduran erkek ve Y sayısı Y olduğunu, ancak kimliğini tespit etmek için kullanılabilecek hiçbir şeyi açıklamayacağımızı söyleyebiliriz. bu bireyler. Son olarak, bizler, çevrimiçi olarak bize sunulan kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri asla, yukarıda açıklananlarla ilgisiz yollarla kullanmayız veya paylaşmayız. Bu, ilgisiz kullanımları devre dışı bırakmak veya başka şekilde yasaklamak için size bir fırsat sunmaz.

Veri Güvenliğimize Bağlılığımız

Yetkisiz erişimi engellemek, veri doğruluğunu korumak ve bilgilerin doğru kullanımını sağlamak için, çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvenceye almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetsel prosedürleri uygulamaya koyduk.

Bilgilerinize Nasıl Erişebilir veya Düzeltebilirsiniz:
Çevrimiçi olarak topladığımız tüm kişisel tanımlanabilir bilgilerinizi incelemek ve bize bilgi sayfasında listelenen adrese yazılı olarak bir talep göndermek suretiyle erişebilirsiniz. Bilgilerinizi daha iyi korumak için bu prosedürü kullanırız. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizdeki gerçek hataları, güvenilir bir şekilde hata gösteren bir istek göndererek düzeltebilirsiniz. Gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için, erişim izni vermeden veya düzeltmeler yapmadan önce kimliğinizi doğrulamak için makul adımları atacağız.

Bizimle nasıl iletişime geçilir:
Bu gizlilik politikaları hakkında başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, lütfen bize bir e-posta gönderin veya çevrimiçi olarak müşteri hizmetlerimizle iletişim kurun.