'Prens' geri dönüşün bir yoludur '

Hawks antrenörü Lloyd Pierce'e göre Taurean Prince'in Ocak ayına kadar geri dönüşü pek mümkün değil.
 
Başlayan küçük ileri sol ayak bileği burkulması ile son sekiz maçları kaçırdı. Ayrıca Çarşamba günkü Pacers'a karşı oynadığı oyunda da oyuna dahil edilmedi. Prens'in yaralanmasından üç hafta sonra tekrar değerlendirilmesi planlanmıştı, 3 Aralık Savaşçılara karşı acı çekti. Hafif çekim için mahkemeye yeni döndü.
 
“O hala bir yol uzakta,” dedi Pierce Çarşamba. “Düşük etkili herhangi bir aktivite yapmadı. Sanırım yeni yıldan sonra ona bakacağız. Bu en güvenli bahis. ”
 
Hawks önümüzdeki hafta, 2 Ocak'taki Wizards ve 4 Ocak'taki Bulls'da iki yol maçına katılacak.
 
Hawks, John Collins’i Pacers’a karşı tekrar güçlendiriyor. Sol ayak bileği burkulmasıyla Pazar günü Pistonların galibiyetini kaçırdı. Şüpheli olarak listelenmesine karşın Çarşamba günkü tüm çatışmalardan geçti.
 
Pierce, “Gitmesi iyi olacağını düşünüyorum” dedi. “45 dakika süren tüm çatışmalardan geçti ve hala biraz çalışma görüyor. İki gün izinli (tatil için) Florida'daydı, görmemiz gereken çok şey yoktu, bu yüzden onu görmemiz önemliydi. ”
 
Collins son dokuz oyunda sekizi iki katına çıktığı için hoşgeldin dönüşü.
 
Ayrıca Hawks, Omari Spellman’i Çarşamba günü geri çağırıyor. Son sekiz oyunu sağ kalçada acılarla kaçırdı. Çarşamba günü 5'e beş ilk mahkeme çalışmasını aldıktan sonra olası olarak listeleniyor. Pierce, Spellman'ın dönüşünün son adımına son adımı alamadığını, çünkü takımın yolda olduğu ve 5'e 5'lik bir ayırım için yeterli oyuncunun bulunmadığını söyledi.