Rockets 'Danuel House ilk sezon deneyiminde isyan ediyor

Danuel House Jr.'ın ilk play-off deneyimini dört hafta bekledikten sonra, roketlerin gazilerinden hazırladığı sert talimatlar şeklindeki tüm tavsiyelerin ardından hazırlanırken, çoğunlukla Pazar günü 1. maçında oynuyordu. iyi zaman.
 
House, "Eğlenceliydi" dedi. “Bu benim için farklı bir atmosferdi. Sadece savunmaya büyük ölçüde katkıda bulunduğumdan emin olmak istedim ve sadece suçumun geldiği gibi gelmesine izin vermek istedim. Bana göre her şey doğru savunma rotasyonundaydı. Bu şampiyonluk zamanı. Maçları kazanmak için mola vermeliyiz. "
 
Bununla birlikte, Roket'in 32 puanlık kazanmasından daha fazlası gibi görünen zevkine geri döndü.
 
House, "Eğlenceli. Eğlenceliydi" dedi. "Bu üst düzey basketbol ve erkekler yarışıyordu. Dışarı çıkmak ve rekabet etmek her zaman eğlenceli."
 
House yavaşça başladı ve ilk 6 atışından birini yaptı. Fakat dördüncü çeyrek bir çift 3 işaretçi ve bir taban çizgisine çarparak çarptığında, oyunun patlamaya dönüşmesine yardımcı oldu.
 
“Ben sadece zemini açabildiğimden emin oluyorum, böylece James (Harden) kulübe girebilir ve CC (Clint Capela) 'yı atmak isterse lob veya CP (Chris Paul) yılana düşebilir veya düşebilir. şerit ve fazladan bir geçiş yapmak, "dedi House. “Öyle ki, böyle iyi bir takıma katkıda bulunmak gerçekten eğlenceli.”