Roketlerin savunması, küçük kadrolar Prestonlar Spurs'a karşı ka

SAN ANTONIO - 3 mutlu roketlerin saldırganlık tarzları ve Retooled Spurs olabileceği gibi, Pazarın ilk yarısının çoğuyla, sadece 3-işaretçiler ve orta mesafeli atışların kaçırıldıklarında aynı şeyleri saydıklarını kanıtladılar. çocuk basketbol potası .
 
Rockets'in güçlü bir savunma performansının arkasındaki Spurs, 108-93'ü geçen engebeli yoldan alacağı başka bir şey olabilirdi.
 
Yayılacak bir takımı oynamak, şeritte tartışmalı jumperları kullanmaktan mutluluk duyuyor, Rockets normal sezonda büyük ihtimalle ufak tefek işler yaptı ve bazılarının da yapamadıklarını söyledi. Houston'daki Isaiah Hartenstein ve Marquese Chriss ile burkulan ayak bilekleri ve 22 dakika sonra Clint Capela ile sağanaklı bir sağ eliyle dışarı çıkarken, Rockets Spurs All-Star LaMarcus Aldridge'e karşı merkezler olmadan gitti.
 
Aldridge, normalde yapabileceği pek çok kişi de dahil olmak üzere, çekimlerini yaptı. Ancak altüst olan Rocket'ler, atış saatinde çift takım yardımının gelmesiyle ona yeterince meydan okudu, Aldridge 27 dakikasında 15 denemede sadece 5 denemede bulundu.
 
R.J. Tucker, Rockets'in küçük kadro merkezi olarak sırayla 34 dakikasında 15 atışta 15 puanla 15 sayı atmasıyla Rockets'e liderlik etmek için iki oyunda çaresizlikten sonra geri döndü. Ancak bu sıradaki ateş gücü kontrolü ele geçirdiğinde oyunda daha önemli atılımlar geç kalmış olabilir.
 
Roketler gecenin çoğunda kötü bir şekilde vurdular. Ancak, James Harden ve Tucker'ın üç sayıdaki oyunlarında galibiyetin yeniden kazanılmasından sonra, Rockets, bir maçın patlaması için Carmelo Anthony'nin teklif ettiği Spurs'u bitirdi.
 
Tucker'ın geri çekildiği ilk maçta bench'ten gelen Anthony, Rockets'i 10 puanlık bir atağa çektiği iki dakikalık bir sürede 10 sayı attığında sadece 7 atış yaptı. O, bu gerginlikte bir çift 3'lü ve bir eşek jumper'ı koydu ve Tucker ve onunla söyleşi merkezleri olarak çalışan küçük bir kadroyla gelen başka bir saldırgan seçeneği sergiledi.
 
Rockets, ikinci yarıda başladığında 3 puanlık bir dokunuşla 15 puanlık bir kurşunu oluşturmuştu. İlk üç sezon öncesi oyunda Houston Rockets basketbol kolluğu, birkaç dakika sonra, Rockets, özellikle geçiş döneminde, yavaş ayaklı savunma ile birkaç özensiz ciro karıştırarak, faizleri kaybetmiş gibi görünüyordu.