İade politikasi

Online fabrikamıza hoşgeldiniz. En son ürünleri her türlü sunuyoruz ve genellikle Express Mail Service ile sevk edilir. Lütfen alıcı adınızın, gönderim adresinizin ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olun, aksi takdirde kayıp gönderilerinizden sorumlu değiliz.
Sipariş Politikasını İptal Et
Siparişinizi iptal etmek isterseniz, ürün (ler) sevk edilmeden önce 6 saat içinde sipariş verdikten sonra lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Öyle ki paket yoldayken siparişi iptal edemiyoruz. Anlayışın için teşekkür ederim. Siparişinizi iptal etmek isterseniz, lütfen iade politikamızı inceleyin.
İade politikasi
Öğelerinizi iade etmek isterseniz, lütfen bunları aldıktan sonraki üç gün içinde müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin. Lütfen müşteri hizmetlerimize başvururken adınızı ve e-posta adresinizi belirtin. Tüm iade kalemleri orijinal koşullarını korumalıdır, en fazla giyilmemiş, değiştirilmemiş veya yıkanmamış, tüm etiketler takılı olmalıdır. Ve yeniden stoklama ücreti, nakliye ücreti ve taşıma ücreti ödemek zorunda.
Exchange Politikası
Üç gün içinde farklı boyut veya renk değişimi yapmak istediğinizde lütfen adınızla ve sipariş e-postasıyla bize ulaşın. Diğer stilleri değiştirmek isterseniz, fiyat spreadini ödemek zorundasınız. Ayrıca, bizim hizmetçi servisimizle iletişime geçmelisiniz, size yardımcı olacaklardır.Tüm ürünleri değiştirmeli, orijinal hallerini korumalı ve takılı değil, değiştirilmiş veya yıkanmamış, tüm etiketler eklenmiş olmalıdır. Yeniden stoklama ücreti, nakliye ücreti ve taşıma ücreti ödemek zorundasınız.

Kıyafetlerini sağlamak için lütfen sipariş bilgilerinizi sakladığınızdan emin olun. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.