06/11/2018
Golden State Warriors'ın suçu inanılmaz derecede iyi, ancak bir şekilde daha etkili bir şekilde puan kazanıyorlardı. Stephen Curry, Klay Thompson ve Kevin Durant, şimdiye kadarki en iyi skorerlerden üçünü tutmaya çalışan herhangi bir savunmayı yeniliyorlar ve hatta daha fazlası da olabilir.   Tarihi Curry ve Thompson'ın üç noktalı gecelerinin sürekli akan olaylarının ardında maskelenen Warriors'ın suçu, yol açtığı temel analitik ilkelere bağlı kal..
08/10/2018
SAN ANTONIO - 3 mutlu roketlerin saldırganlık tarzları ve Retooled Spurs olabileceği gibi, Pazarın ilk yarısının çoğuyla, sadece 3-işaretçiler ve orta mesafeli atışların kaçırıldıklarında aynı şeyleri saydıklarını kanıtladılar. çocuk basketbol potası .   Rockets'in güçlü bir savunma performansının arkasındaki Spurs, 108-93'ü geçen engebeli yoldan alacağı başka bir şey olabilirdi.   Yayılacak bir takımı oynamak, şeritt..
17/09/2018
Eğitim kampının açılışının zirvesinde, Houston Rockets'in yardımcı antrenörü Jeff Bzdelik - franchise 6 numaralı sırada bulunan savunmanın mimarı - emekliye ayrılıyor, lig kaynakları ESPN'e anlattı.   65 yaşındaki Bzdelik, teknik direktör Mike D'Antoni ve genel müdür Daryl Morey'den Pazar günü aldığı karardan haberdar oldu çocuk basketbol potası. Bzdelik yaz boyunca emekli olmayı düşünüyor ve kaynakların kararını belirleyen sağlık sorunl..
06/09/2018
2016 NBA Taslağının gecesinde, Phoenix Suns dört ayrı risk alıyordu ve varsayılan olarak bunları bir araya getiriyordu Houston Rockets basketbol formaları nba.   Dragan Bender'ı genel olarak seçti, ham ve benzersiz bir Hırvat büyüklüğünü seçti, bu da hücumda yetenek setini belirlemek ve güvenilir bir jumper geliştirmek için zamana ihtiyacı vardı.   Taslakta 8 numaraya kadar işlem gördüler ve basketbol IQ'sunu geliştirmek ve onun atletik a..
27/08/2018
Golden State Warriors yıldızı Stephen Curry Golden State Warriors basketbol formaları nba, Women’s Equality Day'deki ücret farkının kapatılmasını savundu.   Amerika'nın en ünlü sporcularından biri olan Curry, uzun zamandır kendi platformunu sosyal konularda konuşmak için kullandı. Geçmişte, Donald Trump ile cumhurbaşkanının politikaları hakkında çatıştı. Bu, Warrior'ların NBA şampiyonluğunu perçinledikten sonra Beyaz Saray'a davet edilmemesine y..
16/08/2018
Golden State Warriors süperstar Klay Thompson sözleşmesinin son yılına giriyor. Bu sezon geçmişte bir savaşçı mı kalacak?   Bir maaş borsasında, Golden State Warriors gibi bu sene beşte bir olmak üzere dört All-Stars'la bir araya gelmek zor.   Bu All-Stars sözleşmelerinden birkaç tanesi Klay Thompson dahil olmak üzere bu sezondan sonra sona erecek.   Klay dört yıllık 69 milyon dolarlık kontratın son sezonuna giriyor ve iki taraf..
11/08/2018
Hiçbir baba çocuk olmak istemez. Oğlunun sonunda bir şey başardığını ve hatta kendini aştığını gördüğünde, bu gurur ve sevinç eşsizdir ve para değişmez.   36 yaşını dolduran ve basketbol kariyerine giren Dwyane Wade için, çocuklarının adım adım büyümesini izlemek, hayatında giderek daha önemli bir mutluluk ve manevi motivasyon kaynağı haline geldi.   En büyük oğlu Zaire Wade, babasının omzuna sessizce oturmuş ve babasının ..
02/08/2018
Kobe Bryant, geçen hafta Los Angeles Lakers'ın Jayson Tatum'a neden çekmediğini sorduğunda biraz şaka yapıyor olabilirdi. Yine de bu yorum, Celtics'in fenomeni ile çalıştıktan sonra sosyal medyada bir heyecan yarattı.   Los Angeles Lakers taraftarlarının, genç Laker çekirdeğinin üyelerinden biri olan Jayson Tatum'daki bir rakibe olan bilgisini geçerek Kobe Bryant gibi bir Laker efsanesini görmesi zor olmalı. Ancak muhteşem çaylak sezonu ve mola playoff perf..
LeBron James Stephen Curry Russell Westbrook James Harden Chris Paul Kevin Durant Kyrie Irving Klay Thompson Kawhi Leonard Paul George Dwyane Wade Carmelo Anthony Dirk Nowitzki Anthony Davis