Şartlar ve koşullar

Lütfen bu şartlar ve koşulları dikkatle okuyunuz, çünkü bu siteye girerek, bu şartlar ve koşullara uymayı ve bağ kurmayı kabul edersiniz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, bu siteye erişmemeli veya siteyi kullanmamalısınız.

    
YÖNETİM ŞART VE KOŞULLARI

    
Bu hüküm ve şartlar, tarafların nihai ve eksiksiz anlaşmasını temsil eder ve burada belirtilen hükümleri herhangi bir şekilde değiştiren veya değiştiren herhangi bir şart veya koşul yazılı olarak yapılmadıkça ve bir memur veya diğer yetkili kişi tarafından yazılı ve imzalı olarak onaylanmadıkça ve Şirketimiz tarafından bağlayıcı nitelikte olmadıkça Şirketimiz. Bu şartlardan herhangi birinin değiştirilmemesi, Alıcı'nın satın alma siparişi, gönderim talebi veya basılı şartlar ve koşulları içeren ve buradaki şartlara ek veya bunlarla çelişen benzer biçimleri aldıktan sonra Şirketimizin malların nakliyesi tarafından değiştirilemez. Herhangi bir şart, fıkra veya hükmün yetkili bir mahkeme tarafından geçersiz kılındığı beyan edilirse, bu tür beyan veya tutulanlar, burada yer alan diğer herhangi bir terimin, hükmün veya hükmün geçerliliğini etkilemez.
    
SİPARİŞLERİN KABULÜ

    
Tüm siparişler, yazılı olarak belirlenmiş bir süre için yazılı olarak belirtilmedikçe, Şirket yetkilileri tarafından yazılı fiyat onayına tabidir. Yazılı fiyat doğrulama olmaksızın malların sevkiyatı, siparişte yer alan bedeli kabul etmemektedir.
    
İKAME

    
Şirketimiz, önceden haber vermeksizin, benzer türden, kalitede ve işlevden alternatif bir ürünü ikame etme hakkını saklı tutar. Alıcı bir ikameyi kabul etmeyecekse, Alıcı, bir teklif talep ederse, herhangi bir ikame talebinde bulunulmasına izin verilmeyeceğini, teklif için bir talepte bulunulduğunu veya teklif için herhangi bir talepte bulunulmadığı takdirde, sipariş verilip verilmediğini; Şirketimiz
    
FİYAT

    
Herhangi bir nakliye ücreti de dahil olmak üzere, teklif edilen fiyatlar, belirli bir süre için firmanın bir yetkilisi veya diğer yetkili personeli tarafından yazılı veya onaylanmış yazılı bir onay veya yazılı satış kabulüne uygun olarak belirlenmediği sürece 10 gün süreyle geçerlidir. Belirli bir süre için firma olarak belirlenen fiyat, Şirketimiz tarafından fiyatın yazılı olarak kabul edilmesinden önce iptalin yazılı olması ve Alıcı'ya postalanması durumunda Şirketimizce iptal edilebilir. kargo noktası. Şirketimiz, satış fiyatlarının hükümet düzenlemeleri tarafından belirlenen fiyatlardan daha düşük olması durumunda, siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.
    
ULAŞIM

    
Aksi belirtilmedikçe, Şirketimiz kararını taşıyıcı ve yönlendirme belirlemede kullanır. Her iki durumda da Şirketimiz, seçiminden kaynaklanan gecikmeler veya aşırı nakliye masraflarından sorumlu olmayacaktır.
    
PAKETLEME

    
Aksi belirtilmedikçe, Şirketimiz seçilen nakliye yöntemi için sadece minimum ambalaj standartlarına uyacaktır. Alıcı tarafından talep edilen tüm özel paketleme, yükleme veya destek masrafları Alıcı tarafından karşılanacaktır. Alıcının özel ekipmanı için tüm paketleme ve nakliye masrafları Alıcı tarafından karşılanacaktır.